Casper yetkili servis Ankara

Ankara casper yetkili servisi teknisyenleriizin karşı karşıya kaldığı adaptör arızaları ilkin adaptör bağlantı noktasındaki deformasyonlardır. Bu tür sorunlar şarj girişinin sürekli takılıp ötürü olduğu gibi adaptörü bağlıyken döndürmek yerinden kımıltdatmak neticesinde oluşmaktadır. Bu tarz arızalarda adaptör tamiri bozuk jakın sahi girişle değiştirilmesi ile tamir edilir.

Ankara casper yetkili servisi laptop adaptörlerinde karşılaşılan öbür arıza ise adaptörün fazla voltajdan sebeple yanmasıdır. Bu tarz sorunlar genellikle garanti kapsamındadır ve şarj aleti değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak size önerimiz, adaptörünüzü nemsiz ve diğer elektrik fişlerinden ayrı bir mecrada kullanmanızdır. Farklı elektrik hatları manyetik bir alan yarattığından dolayı şarj aletine zarar verebilir. Topraklanmış bir priz tercih edin. Adaptör girişi bilgisayarınıza takılıyken aşırı yerinden oynatmamaya dikkat etmeli ve fazla sok çıkar yapmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kopmuş olan şarj aleti kablosunu koli bandı ile bantladıktan sonra kullanmayın Buna benzer durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde silikon eritilerek onarım yapılmalıdır Son olarak bilgisayarlarınızı bataryayı sökerek direk şarj aleti ile çalıştırmayın. Bu laptopunuzun başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper C15 Adaptör

Fazla karşılaşılan kullanıcı hatası ise sert kullanımdan oluşur. Tuş kopmaları ve tuş yapışmaları bu hatanın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde ise tuşu yavaşça yerine oturtabilirsiniz. Yerinde değil ise Ankara casper yetkili servisini aramanız yeterli olacaktır.